Kas yra Švedijos princesė Madeleine – “Prince Madeleine” šeima, vaikais ir naujuoju namu

Amerika ketina gauti savo karališkąją šeimą. Neseniai Švedijos princesė Madeleine paskelbė, kad šią rudenį ji ir jos šeima persikėlė į Floridą. Kaip sakoma, šeima turi vasarnamį, tačiau priežastis, dėl kurios jie vykdavo, nebuvo iš karto aiškios “.

Štai ką norėtumėte žinoti apie Princess Madeleine, kol ji nuves į savo naują JAV namą.

Ji septinta linija į Švedijos sostą.

A Royal Christmas Portrait

Karalienė Silvija, princesė Madeleine, karūnos princesė Viktorija, princas Carlas Filipas ir karalius Carlas Gustavas XVI 1983 m..
Getty ImagesKeystone

Princesė Madeleine Thérèse Amelie Josephine, Hälsingland kunigaikštystė ir Gästrikland, yra karaliaus Carlo XVI Gustavo duktė ir karalienė Silvija. Ji gimė 1982 m. Birželio 10 d. Ir yra karaliaus ir karalienės jauniausio vaiko. Ji yra septintoji eilutė Švedijos sosto, po karūnos princesės Viktorijos, Princesės Estelės, princo Oskaro, princo Carlo Philipo, kunigaikščio Aleksandro ir princo Gabrielio.

Ji orientuota į filantropiją.

The World Childhood Foundation's Symposium

Princesė Madeleine 2009 m. Dalyvauja Jungtinių Tautų simpoziume.
Getty ImagesJemal grafionė

Priežastis prie Madeleine širdies remia vaikus, kuriems reikia viso pasaulio. Pagrindinis Madeleine darbas yra Pasaulio vaikų fondas, kurį įkūrė jos motina, kur ji dirba siekdama užkirsti kelią jaunų mergaičių prekybai ir seksualiniam išnaudojimui.

2015 m. Ji pradėjo “#EyesWideOpen” kampaniją, siekdama didinti informuotumą apie seksualinę prievartą prieš vaikus, taip pat ji yra “Mano ypatingosios dienos” fondo globėja, panaši į “Make-a Wish” fondą JAV. Ji taip pat dalyvauja karališkuose renginiuose kaip Švedijos nacionalinė diena, Nobelio premijos šventės ir kitos funkcijos.

“Princesė Madeleine labai pritaria vaikų teisėms ir toliau dirbs su Pasaulio vaikų fondu ir galės judėti daugiau dėmesio į veiklą Jungtinėse Amerikos Valstijose”, – Švedijos karališkasis teismas paskelbė, patvirtindamas, kad jų judėjimas.

Ji anksčiau atšaukė dalyvavimą.

Švedija Princess Madeleine Announces Engagement

Princesė Madeleine ir Jonas Bergstrom paskelbė apie savo dalyvavimą 2009 m.
Getty ImagesBaseinas

Princesė Madeleine neigėliškai atšaukė ankstesnį užsiėmimą, po to, kai jos tėvo sužadėtinė Jonas Bergstromas buvo sugautas sukčiavimo skandalu. Spaudos pranešimai tariamai “Bergstrom” buvo “intymūs” su Norvegijos koledžo studentu, o tabloidai jau metus skamba apie “Bergstrom” akivaizdžių vakarėlių renginius. Prieš paskelbdami apie savo santykių pabaigą karalienė Silvija spaudai pranešė, kad vestuvės bus atidėtos.

“Kruopščiai supratau, princesė Madeleine ir ponas Jonas Bergstromas nusprendė eiti atskirais būdais”, – teigė Švedijos karališkasis teismas. Netrukus po to ji persikraustė į Niujorką, kur susitiko su savo būsimu vyru.

2013 m. Ji susituokė su Christopheriu O’Neillu.

The Wedding Of Princess Madeleine & Christopher O'Neill

Getty ImagesAnna Lu Lundholm

Princesės Madeleine’s vyras, finansų patarėjas Christopher O’Neill, gimė Londone ir turi dvigubą U.K. ir Amerikos pilietybę. Ataskaitos prasidėjo 2011 m., Kai Madeleine ir O’Neill susipažino, po to, kai abu buvo matyti praleisti laiką kartu Niujorke; žiūrovas parašė vaizdo įrašą apie du iš jų “Central Park Boathouse”, o vaizdo įrašas nuėjo į virusus Švedijoje.

Jie dirbo 2012 m. Ir kitąmet susituokė Karališkojoje koplyčioje Stokholmo karališkajame rūmuose. O’Neilis nusprendė likti be karaliaus vardo, nes jis turėtų tapti Švedijos piliečiu, o tai reiškia, kad jis turėtų atsisakyti savo JAV paso.

O’Neillas buvo kritikuojamas dėl to, kad nedalyvavo tam tikrų karališkųjų įsikišimų, tačiau jis apgynė save, sakydamas, kad jo darbas yra per daug reikalaujantis dalyvauti kiekviename karališkajame renginyje. “Aš turiu rūpintis savo šeima ir įdėti maistą ant stalo”, – sakė jis švedų leidiniui Expressen. “Aš turiu savo verslą ir sunkiai dirbu, o kartais susitikimas su klientais prieštarauja karališkam įsipareigojimui. Šie klientai nežino, kas esu aš, jie ne visada planuoja iš anksto”. O’Neill anksčiau dirbo JAV ir toliau savo verslą Europoje.

Ji anksčiau gyveno Amerikoje.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Leonore Londone. Nuotrauka iš praėjusių metų. #PrincessLeonore #London #UK

Švedijos Princesės Madeleine (@princessmadeleineofsweden) paskelbta postė

Tai nebus pirmas kartas, kai Princess Madeleine sukūrė šaknis valstybėse. Ji gyveno Niujorke tuo metu, kai susipažino su O’Neillu, o du pagimdė savo pirmąjį vaiką privačioje JAV ligoninės ligoninėje., Žmonės ataskaitos. Pastaraisiais metais šeima gyveno Londone, tačiau sugrįžo į Švediją, kad gimė jų trečiasis vaikas. Su savo tolimesniu žingsniu jie atsisakys savo namų Londone, tačiau apsigyvens Stokholme.

Ji turi tris vaikus.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Sollidene anksčiau šią vasarą. ☀️ Nuotrauka: Anna-Lena Ahlström

Švedijos Princesės Madeleine’o (@princess_madeleine_of_sweden) paskelbta žinia

Madeleine ir O’Neill turi tris vaikus: princesę Leonore, gimę 2014 m., Princas Nicolas, gimęs 2015 m., Ir princesė Adrienne, gimusiame kovo mėnesį. Adrienne’s krikštynos metu Leonore buvo užmušta kameros dangteliu, esančia Drottningholm rūmų karališkojoje koplyje, viduryje, važiuodama ant grindų ir nusišluodama kojomis.

Princesė Madeleine tvirtina, kad, nepaisant jos karaliaus statuso, ji yra “normali mama”. “Jie pažadina mane ir mes suprantame pusryčius, o pusryčiai skrenda visoje vietoje!” ji sakė žmonėms. “Ir tada mes einame į parką ir mes sūpynės, stengiamės daug nuveikti, nes mano mažai Leonore, ji turi daug energijos, todėl mes turime išlaikyti ją stimuliuojamą ir užimtą. Mano vyras Chrisas tikrai mėgsta vakarus, kai yra vonios laikas ir visa rutina juos išlieti lovoje “.

Loading...