Karalienė Letizia ir karalius Felipe iš Ispanijos susipažįsta su Donaldu ir Melanija Trumpu Vašingtone

Tuo metu, kai buvote karališkieji karaliai, susirinkę į karališkąjį ascot šį rytą, ispaniški karaliai keliaudavo po JAV per tvenkinį. Savo oficialaus vizito į JAV dalyje, karalius Felipe VI ir Ispanijos karalienė Letizia sustojo prie Baltojo namo susitikti su Prezidentu Donaldo Trumpu ir Pirmąja Lady Melania.

Karalienė Letizia karalienei sukūrė “Barbie rožinį”, apsirengdama apvyniota apranga ir priderinti kulniukus. Pirmoji ponia nusipirko daugiau nuramintų tonų neutralioje gėlių suknele. Jų vyrai tinkami susitikimui.

vaizdas

Getty Images

Pasak “CNN” žurnalistės Kate Bennett, dvi poros ruošiasi turėti arbatą “Red Room of the White House”. Tačiau jie pirmą kartą sustabdė spaudos konferenciją Ovalo skyriuje.

“Mūsų santykiai per kelerius metus buvo nepaprastūs, ir aš manau, kad ypač dabar, puikūs prekybos santykiai, kariniai santykiai, beveik viskas, ką galite turėti. Todėl mes mėgstame Ispaniją, o tai tikrai didžiulė garbė, kad turėtumėte tiek Ovalio biure”, – sakė jis. Trump sakė spaudos konferencijoje su karališka pora.

vaizdas

Getty Images

Tai nebus vienintelis Trumpas susitarimas su karaliumi kaip prezidentas. Jis taip pat gandai, kad kitą mėnesį susitiks su Didžiosios Britanijos karaliene Elizabeth II (AKA Prince Harry ir princo William močiutė). Prezidento susitikimas su Ispanijos karaliais vyksta šurmulyje prieš jo administracijos sprendimą atskirti šeimas ir sulaikyti migrantų vaikus pasienyje.

Pasak “Associated Press”, prieš atvykstant į Baltąjį namą, karalienė Letizia ir karalius Felipe aplankė San Antoniją, Teksasą ir Naująjį Orleaną, Luizianą, miestus su ispaniškomis šaknimis, kurie šiemet švenčia savo 300-ąsias jubiliejų..

Karalienė Letizia, karališkojo stiliaus piktogramos “Bonafide” simbolis, visoje savo JAV kelionių metu nusipelnė apsvaiginimo drabužių spinta, įskaitant “San Antonio” meno muziejaus meno “Polka dot” suknelę ir “San José Mission”.

vaizdas

Getty Images

vaizdas

Getty Images

Loading...