Justinas Bieberas pasakoja visame naujame interviu – Justinas Bieberas kalbasi su “I-D” žurnalu

Kaip jis rengia išleisti savo naują albumą, Tikslas, šį penktadienį pasitraukė Justinas Bieberis i-D žurnalas intymiam interviu. Bieberas, kalbėdamas apie šio artėjančio gyvenimo etapo atidarymą, diskutuoja apie tai, kaip išlaisvinti naują muziką, susigrąžinama nuo jo sunaikinimo su Selena Gomez ir perėjimu nuo paauglių širdies iki subrendusio pop muzikos atlikėjo. Skaitykite toliau pateiktus geriausius citatus, tada skaitykite visą interviu čia.

Apie jo naują garsą: “Aš manau, kad tai yra labiau įdomu dabar. Kai turėjau tą jauną balsą, žmonėms buvo sunku prisijungti. Berniukai dabar gali klausytis ir sakyti:” Taip, man patinka ši nauja Bieberio daina “

Ant balintų plaukų: “Blondes turi smagiau”.

Apie tai, kaip naudojasi vaikų žvaigždės: “Yra tiek daug žmonių, kurie sako, kad jei jūs tai padarysite ir tiesiog pasirašysite čia, viskas bus gerai, tiesiog nesijaudink. Ir jūs esate jauni ir esate tokie:” Gerai, aš pasitikiu tave! man malonu, o tu šypsosi, o aš manau, kad esi geras žmogus “. Jūs tiesiog nežinoite kitų savo ketinimų”.

Apie jo santykius su Selena: “Aš įdėjau labai daug savęs į liniją su ja, nes buvau taip toli nuo visų kitų … Taigi, kai radau tą meilę, aš buvau toks pat kaip” Woah, aš noriu pasilikti “.”

Apie ką pirmoji meilė jaučiasi: “Tai panašu į magiją. Nėra nieko panašaus. Taigi aš jausdavau tai, ir aš tiesiog nenorėjau to leisti”.

Apie Kendall Jenner, Gigi Hadid ir Hailey Baldwin: “Jie yra tiesiog saldžios mergaitės, jos turi geriausias širdis, rūpinasi manimi tuo pačiu būdu, kaip man jos rūpi. Kai žmonės sako, kad tai reiškia apie juos, aš gaunu gynybinę apsaugą, o kai tai įvyksta, jie tampa gynybai”.

Ant rūkymo puodo: “Tu niekada nematysi, kad aš rūkau, nes tai nėra tas, kas aš esu. Jei tai kažkas, ką aš darau, tai kažkas, ką aš darau, bet tai ne tas, kas aš esu ir ką noriu, kad pamatytum … Ir aš nenoriu, kad mano tapatybė būtų nieko, bet kas aš ir kokia mano muzika vaizduoja mane būti “.

Kanye: “Kanye yra geriausias, jis tiesiog kalbasi, taip ilgai, ir taip yra.” Net kai tai skamba beproti, aš žinau, kad klausiuosi, kaip jis jaučiasi, nes jis visada kelia dalykus į tokią kitokią perspektyvą “.

Dėl “Where Are now” sėkmės: “Aš visiškai suprantu, kad tai yra Dievas. Negalėjau prašyti geresnio visų šių dalykų, o tada krypties, į kurią ji buvo?” Tai buvo tikrai Dievas, nes jūs niekada nežinote, kada turėjote “.

Loading...