Janelle Monáe patvirtina, kad ji yra “Pansexual” “Rolling Stone” interviu

Janelle Monae jau seniai buvo privatūs apie savo asmeninį gyvenimą, tačiau pirmą kartą savo naujuose filmuose pirmą kartą atvėrė daugybei eilučių turinčio menininko. Riedantis akmuo padengti istorija.

“Būdama keista juoda moteris Amerikoje, kažkas, kas palaikė ryšius su vyrais ir moterimis, manau, kad aš esu laisvas asilas”, – sakė ji žurnalui..

32 metų dainininkė ir aktorė paaiškino, kad ji iš pradžių buvo laikoma biseksualu “, bet vėliau aš perskaičiau apie pancezualumą ir panašu į” O, tai taip pat yra dalykai, kuriuos aš irgi suprantu “. Aš atvira sužinoti daugiau apie tai, kas esu “.

vaizdas

Matt Jones / Rolling Stone

GLAAD, organizacija, remianti LGBTQ + atstovavimą žiniasklaidoje, paaiškina: “Nors biseksualus būdas yra pritrauktas daugiau nei vienos lyties atžvilgiu, tai reiškia, kad” pansexual “reiškia pritraukimą į bet kokią lyčių tapatybę arba patraukia žmones, nepaisant lyties”.

Kiti viešieji veikėjai, kurie pripažįsta pansėjais, yra Miley Cyrus, kuris išėjo 2015 metais, ir paauglių transseksualų aktyvistas Jazz Jennings. “Buvimas pansėjau iš esmės man reiškia, kad jus traukia kiekvienas, nepriklausomai nuo lyties, seksualinės orientacijos, lyties, lytinės tapatybės, visko. Jokių apribojimų nėra”, – sakė Jenningsas Cosmopolitan.com 2015 m.

Riedantis akmuo atkreipia dėmesį į tai, kad gerbėjai daugelį metų spektavo apie “Monae” seksualumą, ypač po to, kai ji atsisakė patarimų, kaip jausti savo muziką. “Jei klausysite mano albumus, tai ten”, – aiškino dainininkė, cituodama ankstesnes dainas, tokias kaip “Grybai ir rožės” ir “Q.U.E.E.N.” (kuris iš pradžių buvo pavadintas “Q.U.E.E.R.”). Abu kūriniai nurodo meilės susidomėjimą, pavadintą Marija. Jos artėjantis albumas, Dirty Computer, kuri išleidžia rytoj, yra dar viena jos seksualinės laisvės šventė.

Kartu su savo nauju albumu pridedamas 45 minučių filmas taip pat turi simbolių “Marija Apple” – monetą, skirtą moterims “nešvariems kompiuteriams”, kurių pavadinimai buvo pašalinti. Vienas iš jų vaidina aktorė Tessa Thompson, apie kurią, pasigirdo, yra Monae mergina, tačiau dainininkė nekomentuos savo pažinčių gyvenimo.

“Thompson” taip pat pasirodo “Monae” naujausiose muzikos klipuose “Pynk” ir “Make me feel”, kuriuos dainininkės gerbėjai suprato kaip biseksualų himną.

“Janelle yra tas, kuris nori iš tiesų suteikti daugiau galimybių ne tik moterims, bet ir žmonėms, kurie yra visiškai išreikšti, kas jie yra”, – sakė Thompsonas Pramogos Tonight dirbti su Monae. “Tiesa, kai žmonės žiūri į mane, Janelle ir šiuos simbolius, kuriuos vaidiname muzikiniame vaizdo įraše, žmonės vadino jį biseksualiu himnu. Jei žmonės jausis atsipalaidavę savo odoje ir jaučiasi arčiau, kam jie yra, manau, kad mes padarėme darbą “.

Monae sakė Riedantis akmuo tai Dirty Computer iš dalies yra atsakas į skaudžią jos šeimos kritiką. “Daug šio albumo yra reakcija į tai, ką reiškia girdėti žmones mano šeimoje:” Visi gėjų žmonės eina į pragarą “, – sakė ji.

Tačiau projektas nėra skirtas tik jai; tai taip pat yra ir žmonėms, kurie kovoja su savo seksualumu.

“Aš noriu, kad mergaitės, jauni berniukai, nenuosekliosios, gėjusios, tiesios, keistos žmonės, kurių sunku susitvarkyti su seksualumu, susiduria su jausmu, iškraipytu ar užburtu dėl to, kad būtent jie yra jų unikalūs, žinoti, kad matau tave”, “Monae” sakė. “Šis albumas skirtas tau. Būk didžiuotis.”

Loading...