Hugh Grant Vestuvės – susituokę su Anna Eberstein – Love Actually Star Hugh Grant Engaged

Hugh Grant yra oficialiai iš rinkos. Pagal daugelį ataskaitų, Meilė iš tikrųjų Aktorius susituokė su savo ilgalaike mergina Anna Eberstein, vakar Londone.

Pagal “Fox News”, “Eberstein” yra Švedijos televizijos prodiuserė, o jos vestuvės “Grantui” buvo atskleistos, kai jie “buvo užfiksuoti ne” Chelsea “registro biure Londone, Anglijoje, su draugais ir šeima, tik kelioms dienoms po jų įdarbinimo”. Telegrafas turi iš savo intymių vestuvių susižavėjusią laimingos poros nuotrauką, taip pat nuotrauką iš Granto išsamios, brangakmenio inkrustuotų, vestuvinių žiedų.

Šaltiniai atskleidė Telegrafas kad “visi atrodė labai laimingi ir atsipalaidavę, tai buvo neoficiali proga, kurioje dalyvavo tik labai artimi šeimos nariai. Grupė susirinko žingsniais, o paskutinis momentas Grantas įsitraukė į dešinę, atrodo, norėdamas atkreipti dėmesį”.

Sveikiname labiausiai tinka!

vaizdas

Getty Images

As Saulė anksčiau pranešta, kad “Grant” ir Ebersteinio planas “Wed” buvo atskleistas, kai oficiali jų santuokos pažyma buvo rodomi jų vietinėje miesto rotušėje, kaip ir Jungtinės Karalystės vestuvių taisyklės.

Pasakojo šaltinis Saulė, “Tai diena, kai nė vienas Hugh’o draugas niekada nesuprato, jis … pagaliau tapo šeimos žmogumi”.

Anksčiau aktorius sakė Howard Stern (per Telegrafas), “Ar manau, kad žmonės turėtų būti per 40 metų vienišaliai, ištikimi santykiai? … Ne.” Ir jis tęsė: “Manau, kad santuokoje yra kažkas neatsitiktinis. Tu uždarai”. Tačiau atrodo, kad Debesų žemėlapis aktorius pasikeitė.

Grantui ir Ebersteinui kartu yra trys vaikai.

Loading...