Hailey Baldwin flaunts savo masyvi sužadėtinį žiedą su Justin Bieber NYC

Justin Bieber ir Hailey Baldwin grįžo į Niujorką tik tris dienas po to, kai dainininkė pakėlė klausimą Hailey Bahamų salose. Dvi išvaizda labai laiminga “Big Apple”, ir jos didžiulį žiedą sunku praleisti.

vaizdas

“Image Direct”

vaizdas

“Image Direct”

Justinas ir Hailey keletą dienų pasiliko Bahamų salose, kad galėtų pasimėgauti ir švęsti savo dalyvavimą. Pasakojo šaltinis Žmonės, “Jie turėjo geriausią laiką. Jie tiesiog mėgsta įsitraukti. Jie žino, kada jie palieka, jiems bus daug dėmesio. ”

Po romantiškų atostogų pora buvo nustebusi nugali Niujorke. Hailey suporavo savo didžiulę baltą “Rap-A-Lot Records” vestuvinę striukę su juodos spalvos apačia, apipjaustytais džinsiniais šortais, juodais sportiniais sportbačiais ir, žinoma, savo naują blingą. Justinas pasirinko labai atsitiktinius šortai ir marškinėlius, kurie pastaruoju metu buvo jo stiliaus marškiniai.

Justinas patvirtino savo įsitraukimą į “Hayley” “Instagram” tik prieš dvi dienas ir pavadino savo naująja netikra “meilė mano gyvenimui”.

“Hailey Aš labai myliu viską apie tave! Todėl aš pasiryžiau praleisti savo gyvenimą, susipažindamas su kiekviena jūsų dalimi, kupinančia kantriai ir maloniai”, – rašė jis..

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Buvo gana laukti, kol ką nors pasakė, bet žodis greitai keliauja, klausosi paprasto ir paprasto Hailey. Aš labai myliu viską apie tave! Taigi įsipareigojęs praleisti savo gyvenimą susipažinti su kiekviena jūsų dalis, kupiną ir kantriai mylančią jus. Aš žada sugalvoti savo šeimą garbingai ir sąžiningai, kad Jėzus per Šventąją Dvasią vadovautų mums viskuo, ką darome, ir kiekvieną mūsų priimtą sprendimą. Mano širdis yra visiškai ir visiškai jūsų, ir aš visada tau pirmiausia! Jūs esate mano gyvenimo Hailey Baldwin meilė ir aš nenoriu jos išleisti su kuo nors kitu. Tu padarei man gerokai geresnę, ir mes komplimentai vieni kitiems taip gerai! Negali laukti geriausio gyvenimo sezono dar! Tai juokinga, nes dabar su tavimi viskas prasminga! Tai, apie ką aš labiausiai džiaugiuosi, yra tai, kad mano mažasis brolis ir sesuo nori pamatyti dar vieną sveiką stabilią santuoką ir ieškoti tos pačios! Dievų laikas tikrai yra tiesiog tobulas, mes įsitraukėme septintąją septintojo mėnesio dieną, o septynis skaičius yra dvasinio tobulumo skaičius, tai tiesa “GOOGLE IT”! Ar ne tie riešutai? Beje, aš nesuplanavau, kad mano gerumas jaučiasi gerai, kad užtikrintume savo ateitį! BŪS GONNA BŪTINA GERIAUSIOS 70 MĖNESIŲ ČIA MES VIENAS! “Tas, kuris mano, kad žmona rasti gerą dalyką ir gauna malonumą iš Viešpaties!” Tai yra malonės metai!!!!

“Justin Bieber” (@ jusinbieber) bendrai paskelbta nuotrauka

Neseniai buvusi Justin ir Hailey buvo daugiausiai atostogų vėliau, po kelionių į Majamį ir Hamptonus. Gandai apie įsitraukimą pradėjo sustoti per savaitgalį, kai modelis atvyko į perkrautas paplūdimio barą Bahamahuose, dėvėti ovalo deimanto žiedą tai pirštu Žiūrovai iš karto išskyrė nuotraukas ir vaizdo įrašus iš dviejų rodančių PDA ir jos roko visame šlovėje.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Hailey ir Justin Bahamos. (2018 liepos 7 d.) @Haileybaldwin @justinbieber #haileybaldwin #justinbieber #jailey

Pranešimas, kurį dalijasi “Hailey Baldwin Updates” (@haileybaldwincr)

Įdomu, kada jie pradės planuoti vestuves!

Loading...