Gigi Hadid ir Zayn Spider-Man Halloween kostiumai – Gigi Hadid ir Zayn Helovinas kostiumas 2017

Gigi Hadid ir Zayn Malik iš karto iš naujo apibrėžia frazę “poros tikslai”, kai jie siunčia PDA kartu socialinėje žiniasklaidoje, todėl nereikėtų nustebinti, kad jų poros “Helovinas” kostiumas yra puikiai suderintas kūrybos rodinys.

Tai buvo jau seniai, kai Hadidas paskutinį kartą paskelbė nuotrauką su “popstar boyfriend”, bet ji baigė šį pertrauką šį vakarą, kai ji teasedavo jį apsirengęs kaip “Spider-Man” gerai bumerangas.

“Mano labai ��MAN! ����” modelis parašė antraštėje.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

mano labai ��MAN! ����

Paskelbta Gigi Hadid (@ gigihadid)

Kitas atėjo didelis kostiumas atskleisti. Netrukus po paskelbimo peržiūros Hadidas pasidalijo savo nuotrauka su Zayn, tiek visiškai superhero apdaila. Ji apsirengė kaip Black Cat (AKA Felicia Hardy, viena iš Spidey merginų) platinos blondine peruke, pilna vinilo kačiuko kaukė, akių kaukė ir šokas. Ji net baigė išvaizdą su savo mėgstama modelio-off-duty avalynė, pora perlų puošia juodos odos batus, 3.1 Phillip Lim. (Apsvarstykite, kad vienas iš būdų pridėti “mados” prisilietimą prie “DIY kostiumo”.)

“Spidey mergaitė ���� HAPPY HALLOWEEN iš #FeliciaHardy, The Black Cat xx ��”, ji užfiksavo nuotrauką.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Spidey mergaitė ������ HAPPY HALLOWEEN iš #FeliciaHardy, The Black Cat xx ��

Paskelbta Gigi Hadid (@ gigihadid)

Nors Hadid, 22 metai, ir Malikas, 24 metai, susipažinę nuo 2015 m. Pabaigos, atrodo, kad tai yra pirmas kartas, kai jie apsirenka Helovinas. Žinoma, jie praeitais metais koordinavo robotų įkvėptus “Met Gala” ansamblius ir netgi kartais prilygino dar keletą kartų, tačiau, kaip neįprastai, jie dar to nepadarė. Viskas yra pirmą kartą.

Praėjusiais metais Gigi nuėjo solą savo draugei Taylor Swift “Halloween” vakarėliui, apsirengusiam berniuko skautu:

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Skautų garbės ženklas, dėka mano fwends @ erinparsonsmakeup @nailsbymarysoul @raisingkaned, kurie groja su manimi ant regos, kad padėtų man susikrauti po darbo! HAPPY HALLOWEEN È

Paskelbta Gigi Hadid (@ gigihadid)

Ankstesniais metais ji buvo Danny-less Sandy, Heidi Klum’o ekstravagancija Niujorke:

vaizdas

Getty Images

Nesvarbu, ar ji sūpina solo ar poros kostiumą, Gigi žino, kaip padaryti Halloween.

Loading...