George’as ir Amalas Clooney atskleidė savo dvynių seksą – Džordžas ir Amalas Clooney dvynes Lytis

Tai mergaitė ir berniukas tėvams George’ui ir Amalui Clooney’ui. Aktoriaus motina atskleidė savo atvykstančių anūkų lytį netrukus po to, kai naujienos sugadino, kad pora tikisi dvynių.

“Tai bus vienas iš kiekvieno! Taip, berniukas ir mergaitė. Tai buvo tai, apie ką man buvo pasakyta”, – sakė 77-ties metų jūroje motina Nina Clooney. Radaras internete vasario 10 d. “Kaip nuostabu! Mano vyras su aš labai susijaudinęs”.

Tačiau Clooney nežino, ką jos sūnus ir duktė dar pavadins savo vaikus. “Man jų vardai nebuvo pasakyta”, – pridūrė ji. “Tai yra Džordžo ir Amalo departamentas”.

Tai bus tik maždaug keturi mėnesiai, kol pora sveikins jų sūnų ir dukrą į pasaulį. Gegužės mėn. Pranešė, kad Amalas, kuris susitiko su Džordanu 2014 m. Rugsėjo mėn. Jos nėštumo naujienos buvo patvirtinta PokalbisJulija Čena, kuri paskelbė, kad pora praeitą savaitę plečia savo šeimą. Pasak Cheno, “Clooneys” “atsitiktinai paminėjo” naujienas prieš savo savaites. “Tai naujiena, apie kurią visi švenčia, kaip galėtum laikyti paslaptį?” Ji pasakė.

Loading...