Drake Hit Up Heidi Klum ir ji visiškai ignoravo jo tekstus

Šiandien netikėtose naujienose pasirodo, kad Dreikas kartą paprašė Heidi Klum tekstu ir ji visiškai atidavė jam šalto pečių. Deja, Drizzy, buvęs Projekto kilimo ir tūpimo takas šeimininkas jau įvykdė savo gyvenimo meilę.

Visa tai nuėjo paskutinį kartą, kai pasirodė Klumas Tjis Ellen DeGeneres šou Vasarį. Tuo metu vokiečių modelis grojo žaidimu “Kas tau labiau tinka?” ir ji pakartotinai pasirinko Drake per kitus širdies ritmus, įskaitant Bradą Pittą, Harry Stilius ir Jake Gyllenhaal. Ji įstrigo Toronto reperiu po apvalių, kol Joaquin Phoenix buvo išmestas į mišinį.

Naujame Elena Šį savaitę svečių išvaizda parodė, kad Drake iš tiesų pasitraukė iš jos po to, “Ką turėtum daryti?” Žaidimas prieš mėnesį. Tačiau iki to laiko ji jau susipažino su šiuo metu esančiu draugu Tokijo viešbučio gitaristu Tomu Kaulitzu.

“Tu sulaukei, kad pralaimi, tu žinai, ką aš turiu galvoje?” Jis iš esmės buvo panašus, per savaitę per vėlu “, – prisiminė K. Klum, kaip pranešė Pramogos Tonight.

Ji paaiškino, kad reperis gavo savo numerį iš abipusio draugo. “Kažkas, kas mane žino, jį žino, ir jis paprašė, kad turėčiau savo numerį, o paskui jis man pranešė”, – sakė ji. “Aš buvau toks:” O mano goshas, ​​tai taip keista “, bet tuomet aš niekada neatsiuntėme jo atgal, nes radau savo gyvenimo meilę”.

Elena norėjo išsiaiškinti naujienas: “Palauk, kol jis jus užrašė ir jūs net neatsakėte?”

“Ne,” patvirtino Heidi. “Aš turiu galvoje, ką tu darai?”

UNICEF Summer Gala Presented by Luisaviaroma - Cocktail

Klum ir Kaulitz, Porto Cervo, Italija, rugpjūčio mėn.
Getty ImagesAnthony Ghnassia

Tiesą sakant, Klum susitiko su savo nauja “Beau” tą pačią dieną, kai ji grojo “Kas tau labiau tinka?” on Elena Vasarį. Vėliau tą pačią naktį ji padarė neįtikėtiną pasirodymą draugo vakarėlyje, o Kaulitzas taip pat atsidūrė ten.

“Tai buvo toks blogas dalykas, kai aš negalėjau net pažvelgti į jį. Tu žinai, kai jus traukia kažkas taip blogai, kad tu panašūs:” O, mano goshas, ​​aš net negaliu pažvelgti į jį “,” Klum sakė.

Tačiau ji atsiprašė Dreiko, palikdama tamsoje. “Drake, atsiprašau, kad neatsiuntė teksto”, – sakė Heidi kamerai.

Kas žino, galbūt ji surinks paslaptingą šūksnį kitame albume.

Loading...