Channing ir Jenna Dewan Tatum Splitas “Twitter” atsakymai

Šį vakarą Channingas ir Jenna Dewan Tatum paskelbė, kad atsiskiria po beveik devynerių metų santuokos. Duo naujienas dalinosi pareiškimu apie aktoriaus socialinės žiniasklaidos sąskaitas, teigdamas, kad jie “myliškai nusprendė atskirti kaip porą”. Pora pirmą kartą susitiko su savo 2006 m. Šokių spustelėjimu Pakelti ir 2009 m. susiedė mazgą. Praėjus trejiems metams, jie pasveikino savo pirmąjį ir vienintelį vaiką Everly.

Internetas netvarkė naujienų. Ventiliatoriai atsakė tiesiai į Tatum tweeter ir išreiškė savo netikėjimą:

Kai kurie buvo nusiminusi:

Kiti naudojo daugybę kepurėlių:

Vienintelis įmanomas išvada, kad pasieksite čia? Meilė mirė:

Keletas netgi pažvelgė į kitas mėgstamiausias šventes poras dėl vilties:

Ten buvo šis pokštas:

Skaitykite toliau pateiktą TATUMŲ pareiškimą.

“Visų pirma, man atrodo keista, kad mes turime pasidalinti tokio pobūdžio dalykais su visais, tačiau tai yra gyvenimo, kurį pasirinkome vadovauti, padarinys, dėl kurio taip pat esame labai dėkingi. Mes gyvename neįtikėtinai akimirksniu, bet tai taip pat yra laikas, kai tiesa gali lengvai iškraipyti į “alternatyvius faktus”. Taigi, mes norime pasidalinti tiesa, kad žinotumėte, kad jei jūs čia nepateiksite, tai tikrai žinoma.

“Mes mielai nusprendėme išsiskirti kaip pora. Prieš daugelį metų mes giliai įsimylėjome ir kartu stebuklinga kelionė. Visiškai nieko nepasikeitė, kiek mes mylime vienas kitą, bet meilė yra gražus nuotykis, kuris mums priima Šiuo metu mūsų sprendimų šaknyse nėra paslapčių ir įprastų įvykių – tik du geriausi draugai supranta, kad laikas užimti tam tikrą erdvę ir padėti vieni kitiems gyventi kiek įmanoma džiaugsmingesnį, išpildytą gyvenimą. Mes vis dar esame šeima ir visada bus mylėti tėvus, kuriems tereikia “Everly”. Mes neatsakysime už to, ir mes visų pirma jums dėkojame už pagarbą mūsų šeimos privatumui. “Chan & Jenna” siunčia daug meilės. “

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Bendras pranešimas Channing Tatum (@ channingtatum)

Loading...