Britney Spears “Most Iconic Moments” – Britney Spears gimtadienis

Jei tu nebūsi šokis savo kambaryje pilvo marškinėlėje, apsimetančiu “Britney Spears” 90-aisiais, ar tu netgi gyvas? Nuo to laiko, kai buvusi “Disney” žvaigždė įžengė į sceną su dabar žinomu “Baby One More Time” vaizdo įrašu, “Spears” buvo nuolatinis pop kultūros įrenginys. Tiesiog apsvarstykite savo santykius su * NSYNC lyderiu Justinu Timberlake’u, liūdliniu bučiuojančiu su Madonna MTV VMA, ir netgi ne taip puikiais 2007-ųjų metais. Atsižvelgdami į Britanijos 34-ąjį gimtadienį šiandien, mes atkreipiame dėmesį į kai kuriuos jos labiausiai išsiskiriančių akimirkų – tai gali būti apibūdinama kaip “žudymas”. Visi grazu pop princese.

1) Kai ji iš naujo apibrėžė moksleivių uniformą. Neaišku, kiek daugelis privačių mokyklų mergaitės susidūrė su sunkumais, kad po to, kai šis vaizdo įrašas pasirodė, jie užsidarė juos nuspaudusius marškinius. Nuo pom-pom kaklaraiščių iki pilvo marškinių ir koridoriaus šokių treniruotės, mes visi pasikeitėme ir Britney revoliucija oficialiai prasidėjo.

2) Kai ji sujungė jėgas su * NSYNC už aukščiausią atlikimą 1999 m. MTV VMA. Tai buvo didžiausia epinės dviejų didžiausių pop muzikos jėgų prijungimas tuo metu – ir “Britney” nužudytas tai choreografija.

3) Kai ji privertė mus visus, norime išeiti ir nusipirkti raudonojo latekso kūno drabužį. Mados kūrinys, kuris staiga tapo kolekcine minutė Oi, aš vėl tai padariau vaizdo įrašas pristatytas pirmą kartą.

4) Kai ji nustebino visus savo 1999 m. “Rolling Stone” viršelį. Tai buvo tada, kai visi sužinojome, kad galbūt ji buvo “ne tokia nekalta” su seksualiu, šiek tiek baisu šaudymu, įskaitant kūdikių lėlės, Teletubbies ir apatiniu trikotažą. Seksualus, nužudytas – Britney atvyko oficialiai.

vaizdas

Riedantis akmuo

5) Kai 2000 m. “MTV” VMA išnaikino nuogas “Dolce & Gabbana” kostiumus. Tie abs. Kad plaukai apversti. Šis pilvo žiedas. Šie šokių judesiai.

6) Kai ji ir Justinas Timberlake sukrėtė tuos gražaus džinsinio raudono kilimo išvaizdą. Ar bet koks kitas įžymybės santykis kada nors viršijo šį pora padažu?

vaizdas

Getty Images

7) Kai ji pasirodė debiutu Kryžkelės filmas. Britney vaidmens vaidmenis mums visiems paskatino: “Aš ne mergina dar moteris”, tuo tarpu mes taip pat norime pabėgti keliaujant keliais su mūsų BFF. Vis dar vienas iš didžiausių visų laikų “Oskaro” užsiėmimų, jei manęs paklaus.

vaizdas

8) Kai ji sujungė jėgas su “Pink” ir “Beyonce”, “Pepsi” komercijos pusė. Ir visi jie tapo pirmuoju pop žvaigždėmis, iš kurių kada nors laimėti “SuperBowl”.

10) Kai “Populiariausi karalius” atliko “Kelią, kuriuo manęs jaučiatės”. Michaelas Jacksonas ir Britney buvo pasirodymo pora, kurios niekada nežinojo, kad reikia.

11) Kai 2003 m. MTV VMA garsiai užrakino lūpas su Madonna. Popo karalienė ir Popiežiškoji princesė vienija vienos iš labiausiai įsimintinų visų laikų gyvų pasirodymų.

12) Kai ji įveikė savo baimę gyvates, siekdama įrodyti, kad ji yra vergas 4 u. 2001 m. MTV VMA spektaklis, kuris padarė mus visus, nori daryti keletą pasimatymų, įsigyti pilvo žiedą ir įdėti į roplius kaip priedą.

13) Kai ji nustatė naują standartą su “Toxic” vaizdo įrašu. Ar reikia ką nors pasakyti čia? Peak Britney.

14) Kai ji mums parodė, kaip elgtis su garderobu, kaip bosas. Būdamas savo Las Vegaso kelionių kelionėje, Britney mums priminė viską, kad ji vis dar gavo ją, net ir vykdydama savo drabužių spinta.

Loading...