Bradas Pitas kalbėjo Angelina Jolie skyrybų ir mesti gėrimas – Bradas Pittas, Angelina Jolie Skyrybos

<p>Per daugiausiai šokiruojančių metų garsenybių žlugimą Jolie nustebino pasaulį, kai rugsėjo mėnesį ji pateikė prašymą dėl santuokos nutraukimo iš Pitto. “A” sąraše esanti pora grįžo 2014 m., Kai susitiko nuo 2004 m., Ir kartu dalijasi šeši vaikai. Nors santuokos nutraukimo bylos nurodo “nesuderinamus skirtumus”, šaltiniai teigė, kad kova dėl Pitto ir vieno iš vaikų sukėlė Jolie galiausiai bylą. Nuo padalijimo pora ėmėsi šeimos terapijos, o Jolie buvo laikinai paskirta vaiko globa. </p><p>“title =” Angelina Jolie ir Bradas Pittas ”<br/>class = “lazyimage lazyload”<br/>src = “https://ies.hearstapps.com/hbz.h-cdn.co/assets/16/47/hbz-celeb-breakups-brad-pitt-angelina-jolie.jpg?crop=1xw:1xh;center , top & resize = 480: * ”<br/>/></picture></div></div><div class= Getty Images

Pastarieji šeši mėnesiai Bradui Pittui (mažiausiai pasakyti) buvo “keista”, nes jo skyrybų su Angelina Jolie rugsėjo mėnesį sudaužė antraštes. Savo viršelio istorijoje su GQ stilius, Jo pirmasis pagrindinis interviu, prasidėjusio jo ir Jolie’s padalijimo naujienoms, Pittas atveria savo patirtį skyrybose, palaiko jo santykius su savo vaikais ir atsigauna nuo jo gėrimo problemos.

“Man šis laikotarpis buvo apie pažvelgti į mano silpnybes ir nesėkmes ir turėti mano gatvės pusę”, – sakė jis, prisipažindamas, kad kai kurios jo kovos per šį laiką “buvo padarytos savarankiškai”. Tačiau jis atsigauna – jis tik pradėjo terapiją ( “Aš nuvyko per du terapeutus, kad pasiekčiau teisingą”) ir pasitraukė nuo alkoholio.

“Aš negaliu prisiminti dienos, kai aš išėjo iš koledžo, kai buvau nešluodavęs ar susiskaldęs … buvau per daug, tai tiesiog tapo problema. Aš tikrai laiminga, kad jau pusę metų dabar, kuris yra gaivus, bet vėl jaučiu savo jausmus rankoje “, – sakė jis, prieš parodydamas, kaip labai gero. (“Labai labai labai mėgavau vynu, bet tiesiog jį išbėgau į žemę, turėjau šiek tiek pasitraukti, ir tiesa, galėčiau gerti rusų po stalu su savo degtinę. Buvau profesionalus. Aš buvau Gerai.”)

Po to, kai jis išėjo iš savo ir Jolio namų rugsėjo mėnesio, jis liko su draugu Santa Monikoje pusantro mėnesio metu, kol jis persikėlė į savo vaikų “vaikystės namus” Holivudo kalvose. Jis netgi imamasi kaip kūrybinis lizdas. “Jei aš nekursiu kažko, kažką darysiu, išleisiu jį, aš tiesiog sukursiu ugnies sunaikinimo scenarijus”, – sakė jis. “Jūs žinote, siaubingas galas”.

Pittas pripažįsta, kad didžioji jo privataus gyvenimo dalis yra dėmesio centre, ypač po santuokos nutraukimo, kai buvo paskelbti pokalbių gandai ir smurto prieš vaikus atvejai. Tačiau jis patikino, kad dauguma žiniasklaidos priemonių apie jį yra neteisingi. “[Taigi] mažai apie tai yra tiksli, ir aš vengiu tiek daug,” sakė jis. “Aš tiesiog palikau tai”.

Tačiau jis labiau rūpinasi, kaip jis paveiks jo vaikus. “Aš labiau jaudinu apie savo vaikus, todėl jų draugai gauna idėjų. Ir, žinoma, tai nėra padaryta su kokiu nors delikatesumu ar įžvalga – tai daroma siekiant parduoti. Taigi, jūs žinote, labiausiai sensacinga parduoda, ir tai, ką jie bus pakenkę, ir tai skaudina mane “, – paaiškino jis..

vaizdas

Žmonės

Jo dėmesys per pastaruosius šešis mėnesius buvo “pirmoji šeima”, ir jis vis dar yra. “Vaikai yra tokie subtili. Jie sugeria viską, – paaiškino Pittas. – Jie turi turėti ranką ir paaiškinti dalykus. Jiems reikia klausytis. Kai įeinu į šį įtemptą darbo režimą, aš nesu girdžiu. Aš noriu būti tuo geriau “.

Aktorius citavo savo auklėjimą tuo, ką sužinojo apie tėvystę ir turėjo vaikų per skyrybą. “Aš užaugau su Tėvu-žinau geriausiu / karo mentalitetu – tėvas yra visagalingas, super stiprus, o ne iš tiesų žinodamas žmogų ir jo savikontrolę ir kovą. Ir aš manau, kad mūsų žlugdo santuoką: aš turiu būti daugiau. Aš turiu būti daugiau už juos. Turiu jas parodyti. Ir aš to nebuvo puiku “, – sakė jis.

Dabar, kaip jo ir Jolie bendrojo pareiškimo skaitymas anksčiau, išsiskyrę sutuoktiniai dirba “vieningame fronte” ir gerbiame savo šeimos interesus: “Mes abu darome viską”.

Bet Pittas pripažįsta, kad teisinė mūšis kyla dėl jo ir jo vaikų. “Aš girdėjau, kad vienas advokatas sako:” Niekas teismas nenuoselgia – tai tik klausimas, kas kenčia dar blogiau “. Ir atrodo, kad tiesa, kad jūs praleidote metus tik susitelkdami į bylos iškėlimą, kad įrodytumėte savo tašką ir kodėl jūs” Re teisingai ir kodėl jie neteisingi, ir tai tik investicija į vitriolinę neapykantą. Aš tiesiog atsisakau. Ir, laimei, mano partneris sutinka. Tai tik labai, labai juokinga vaikams, kad staiga jų šeima suplėšytų “, – sakė jis.

vaizdas

Getty Images

Kaip tėvas, vykstantis skyrybomis, sunku pasakyti vaikams, kas vyksta, Pittas sakė. “[T] čia daug ką pasakyti jiems, nes yra supratimas apie ateitį, yra supratimas apie akimirką ir kodėl mes esame šiuo metu, ir tada jis kelia daugybę praeities, apie kurias nekalbėdavome, “Jis tęsė. “Taigi, mes sutelkiame dėmesį į tai, kad kiekvienas išeina iš stipresnių ir geresnių žmonių – nėra kitų rezultatų”.

Jis parodė, kaip jis reagavo ir išgydo nuo santuokos nutraukimo. “Pirmasis raginimas yra klijuoti”, – sakė jis. “Ir tada jūs turite klišių:” Jei myliu ką nors, nustatykite juos nemokamai. “”

Pittas tęsė: “Dabar aš jaučiu, ką tai reiškia. Tai reiškia mylėti be nuosavybės. Tai reiškia nieko nekantėti. Bet tai skamba gerai parašyta. Skamba gerai, kai Sting dainuoja. Tai nereiškia, kad man viskas bus, kol žinai, kol tu gyvensi “.

Pasak jo, aktorius tik vieną kartą interviu paminėjo Jolie vardą GQ, skatinti savo artėjantį dokumentinį filmą, Pirmiausia jie nužudė mano Tėvą, parodydamas, kad jis vis dar palaiko savo darbą, atsiskyrę. “Jūs turėtumėte pamatyti Angie filmą”, – sakė jis.

Loading...