Anne Hathaway kūno riebalų sluoksniuojanti svorio reakcija Instagram

Ruošdamasi būsimam vaidmeniui, Anne Hathaway tampa tam tikra prasme, todėl ji pasirengusi uždaryti savo kūno šnipus.

Šiandien “Instagram” pasirodė “Oskaru” apdovanota aktorė, kuri leistų gerbėjams žinoti, kad ji tiksliai išleidžia keletą svarų už naują filmą, o neigiami komentatoriai turėtų išlaikyti savo nuomonę patys.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš praturtėjau filmo vaidmens ir tai vyksta gerai. Visiems žmonėms, kurie artimiausiais mėnesiais manęs gąsdins gėdą, tai ne aš, tai jūs. Peace xx PS- Norėjau tai nustatyti karalienės “Fat Bottomed Girls”, tačiau autorių teisės sakė ne. Tęsinys taikos xx

Paskelbta Anne Hathaway (@annehathaway)

Velnias dėvi pradą Žvaigždė išleido vaizdo įrašą, kuriame parodė, kiek laiko jis treniruotės svorio metu (tai atrodo gana varginanti). Antraštėje Hathaway pasiūlė paaiškintoją.

“Aš pritraukiu kino vaidmenį ir tai gerai”, – sakė aktorė savo 10,4 mln. “Instagram” pasekėjų, prieš tai anksčiau nutraukdama būsimus haters.

“Visiems žmonėms, kurie artimiausiais mėnesiais ruošiasi nudeginti mane, tai ne aš, tai jūs.” “Peace xx”, Hathaway pridūrė.

Treniruočių metu, nors tai nebuvo garso, nors 36 metų aktorė paklausė, kad ketina nustatyti sporto ritualą į kūno teigiamą takelį. “PS-aš norėjau nustatyti tai karalienės” Fat Bottomed Girls “, tačiau autorių teisės sakė” Ne. Tęsinys taikos xx “, – pridūrė ji.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš turėjau keisti savo suknelę paskutinę minutę, tad atrodė, kad mano speneliai buvo sunkūs, aš turėjau visiškai išpūstą laringitą ir turėjo dainuoti, o daugybė kvailių neapykantos atkreipė daug dėmesio iš žiniasklaidos, nes jie yra nekenčiantys, bet žinote ką? Tai vis dar buvo geriausias. Visiems kandidatams, tikiuosi, kad šį vakarą “BLAST” darys viską, kas yra “#bestlife #oscars stuff”. Taika xx

Paskelbta Anne Hathaway (@annehathaway)

Hathaway nėra svetimas nepageidaujamas viešas sumaištis. 2013 m. Apdovanojimų sezone (kai ji laimėjo “Oskarą už geriausią pagalbinę aktorę”, už savo “Fantine” Les Misérables).

Interviu su Harperio BAZAARAS praėjus metams aktorė paaiškino, kad patirtis, susijusi su neigiama žiniasklaidos dėmese, išmokė jai pakilti virš smulkmenos.

“Žmonės traktuoja mane tam tikru būdu”, – sakė Hathaway interviu su BAZAAR. “Bet aš išaugau iš to. Visa tai man padarė labiau linkę ir mylintis žmogų. Aš pats nesigailiu”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Bow prieš imperatorių # Valentino # Valentinoforlife #Oscars

Paskelbta Anne Hathaway (@annehathaway)

Hathaway taip pat patyrė kūno šmeižti iš pirmų rankų po Les Mis, kai buvo neigiamas dėmesys jos svorio praradimas už vaidmenį.

“Aš sužeidau savo sveikatą Les Mis, kurį aš nenorėjau paminėti, jei man atrodo, kad aš norėjau jaustis už simpatiją “, – paaiškino Hathaway dėl savo plonos išvaizdos, kuri tuo metu buvo įstrigusi.

Susipažinęs su sunkiu Holivudo dėmesio centru, Hathaway nusprendė imtis aktyvios pozicijos, kai jos būsimas kūno keitimas šiais laikais, uždarydamas savo kritikus, kol jiems bus suteikta galimybė kalbėti.

Taigi, kas nors net svarsto apie Hathaway kūną ateityje – apdovanojimai apdovanojimai aktorė prašo dar kartą galvoti.

Loading...