Amalas Clooney pateikia retus interviu apie pasveikinimą pabėgėliui į savo namus

Amalas Clooney buvo nepastebėtas, nes nuo birželio mėn. Priėmė dvynukes, tačiau ji trumpai grįžo atgal į visuomeninį akį už retą televizijos interviu, kuriame ji atvėrė pasimatymą iš Irako Hazimo Avdal esančio Yazidi pabėgėlio į ją ir Džordžo namus JAV.

“Aš turėjau privilegiją atstovauti keletui Yazidis, kurie per pastaruosius porą metų buvo nukentėję nuo genocido, kurį padarė ISIS”, – sakė žmogaus teisių advokatas “Skype” interviu su David Lettermanu. Klipas pasirodys TV laidos naujojoje “Netflix” laidoje, Kitas mano svečių poreikis nėra Įvadas, kuriam George’ui būdingas naujas epizodas.

vaizdas

Hazis Avdalas
“YouTube” / “CBS”

“Kai susitaikau su juo, prisimenu, kad taip buvo sužavėtas jo drąsa, bet ir tik jo nuostabi dvasia ir apie tai, apie ką jis kalbėjo, net pasibaigus viskam, ką jis prarado, jis kalbėjo apie savo troškimą teisingumui, o ne kerštui”, – tęsė Amalas..

“Clooneys” buvo Niujorke su Džordžo tėvais, kai Avdal jiems pasakojo apie savo ateities siekius. “Jis kalbėjo apie savo svają apie vieną dieną studijuoti JAV ir žinojau, kad mes visi turėjome tokią pačią mintis:” Na, galbūt kažkas galime padaryti, kad padėtume tai “.

Dabar “Avdal” yra Čikagos universiteto studentas ir gyvena “Clooneys” Augusta, Kentukio namuose. Bet kelias nebuvo lengvas. “Jis pateko į šį autobusą į Mosulą, o ISIS nušovė du autobusų vairuotojus ir tarė:” Kiekvienas, kuris nori eiti į kolegiją, mes juos šaudysime “, – sakė George Clooney Holivudo reporteris rugsėjį.

“Jis išgyveno ir atvyko į Ameriką. Jis gavo per visus patikrinimus, o kai jis pateko per tuos, tai buvo:” Klausyk, mes turime tavo nugarą. Nori mokytis? “Nori perkelti savo gyvenimą į priekį? tai ką mes galime padaryti “, – pridūrė jis.

“Clooneys” pabėgėlių pagalba teikiama ne namie. A Holivudo reporteris profilis nuo rugsėjo, aktorius atskleidė, kad jis ir jo žmona įsipareigoja skirti 20 milijonų JAV dolerių savo Clooney Teisingumo fondui pasinaudoti pabėgėlių būstu ir švietimu ir sukurti teisminį priežiūrą teisminiam saugumui užtikrinti.

“Avdal” nėra vienintelis naujas “Clooneys” namų priedas; pora taip pat pasveikino savo pirmuosius vaikus, dvynius Elą ir Aleksandrą birželio mėnesį. Džordžas drąsina Amal’s motinystės įgūdžius klipas iš Letterman šou:

“Ji yra tokia nuostabi žmogus ir dabar motina, kuri, be abejo, manys, kad ji taip pat bus nuostabi, bet kai tai matysite asmeniškai, tai atrodo, kad esate neįtikėtinai didžiuotis, bet ir neįtikėtinai maža. ”

Loading...