Adele “TIME” žurnalo viršelis – “Adele Talks Songwriting” ir jos sūnus “New TIME Interview”

Jūs neturėjote skaityti Adelės LAIKAS kad žinotumėte, kad ji yra sugadinta įrašų ir daug jų. Bet jei pamiršote, kai kurie numeriai: ji pardavė 3,38 milijono egzempliorių 25 per pirmąją savaitę (Taylor Swift’s 1989 m per savaitę net nepardavė pusės šios sumos). “Hello” muzikos vaizdo įrašas “YouTube” peržiūrimas 1,6 milijono kartų per valandą. Jos paskutinis LP, 21, buvo geriausiai parduodamas 2011 ir 2012 m. albumas. Gauk nuotrauką?

Tačiau Adele sėkmė netrukus nebebus baigta, ypač todėl, kad ateinančiais metais ji bus pasiruošusi kelionei. Atspindėdamas beprotybei, 27 metų muzikos žvaigždė atvėrė šokiruojančią sėkmę 25, kaip ji rašo savo muziką ir vaidmenį, kurią sūnus vaidina savo gyvenime. Ryan Tedder, “OneRepublic” ir “OneRepublic” dainų autorius 25 bendradarbis netgi pasiūlė keletą įžvalgų. Patikrinkite geriausius momentus žemiau, tada sugriebkite visą straipsnį LAIKAS.

Apie tai, kodėl amerikiečiai gali mylėti 25: “Tai šiek tiek juokinga, aš net ne iš Amerikos. Gal jie mano, kad esu susijęs su karaliene. Amerikiečiai yra apsėstas karališkosios šeimos”.

Muzikantams, kurie tampa “siaubingomis” įžymybėmis: “Man nerūpi, jei padarysi nuostabų albumą – jei man tavęs nepatinka, aš negaunu jūsų įrašo. Aš nenoriu, kad tu žaidi mano namuose, jei manau, kad esi baisus”.

Padidindamas savo sūnų: “Nebuvo nieko sielvarto parodyti meilę savo šeimoje”.

Rašydamas (ir tada išmesdamas) dainas apie motinystę: “Man tai patiko. Man tai buvo puiku. Geriau nei 25. Bet jis yra šviesa mano gyvenimas – ne kas kitas “.

Rašydamas dainas apie “seklią medžiagą”: “Ar galite įsivaizduoti, ar aš dainuoju apie teksto siuntimą?” Ji sugėdina. “Tu niekada nepadarysi manęs dainuoti, kad girdi klubą”.

Apie tai, kaip ji rašo muziką: “Aš parašiau dainą nuo pradžios iki pabaigos. Aš nevažiuoju į skyrius. Tai istorija”.

Apie tikėjimą savimi: “Aš nesakau, kad mano albumas yra neįtikėtinas, bet jame yra įsitikinimų. Manau, kad šis albumas” išėjo “.

Dėl muzikos transliacijos: “Žinau, kad transliacijos muzika yra ateitis, tačiau tai nėra vienintelis būdas suvartoti muziką”.

Apie tai, kaip jos sūnus Angelas paveikė jos gyvenimą: “Jis mane daro taip didžiuojasi savimi. Jis labai patinka man”.

Loading...