“Suki Waterhouse” ir “Poppy Jamie” pasidalija 5 pamokomis, kurias jie sužinojo pirmaisiais savo veiklos metais – “Pop & Suki” steigėjais

Šį mėnesį pažymėti vieneriems metams po to, kai “Poppy Jamie” ir “Suki Waterhouse” modelis išleido savo bendrą aksesuarų etiketę – “Pop & Suki” – mielas, visiškai pritaikytas (ir labai instragramuojamas) maišelius, odos gaminius ir papuošalus. Pagalvokime, kad tūkstantmečio katžolių monogramos telefono dėklai, saldainių spalvos fotoaparato maišeliai ir pradinės pakabukai – visi pasiekiami kainų taškai. Lady Gaga, Pippa Middleton ir Jessica Alba yra gerbėjai. Nuo savo debiutavo, prekinis ženklas išgyveno stiprybę (“The Foreclosure” išleido abu “Forbes” 30 “Under 30” sąrašus, o “Instagram” juos išaugo 510 proc., O klientai iš daugiau nei 65 šalių), o kulminacija prasidėjo jų pirmoji parduotuvė “Selfridges” pasirodė šią savaitę.

Mes paprašėme draugų pasidalinti penkiais pagrindiniais pamokomis, kurias jie sužinojo pirmuosius savo verslo metus:

1. “Instagram” yra viskas.

“Direct-to-consumer” mados prekės ženklas “Instagram” yra viskas. “E-commerce” įmonėms, kuriose nėra parduodamų plytų ir skiedinių, “Instagram” yra naujas parduotuvės langas, todėl visiškai svarbu išspausdinti visą savo prekės ženklo vaizdą jūsų sklaidos kanale. Mes vertiname “Pop & Suki Instagram” kaip mūsų klientų langą į mūsų pasaulį, ir mes manome, kad visoje mūsų pašarų ekvivalentiškoje estetinėje aplinkoje būtina, kad neprilygstama akimi galėtų suvokti, ką reiškia jūsų prekės ženklas per kelias sekundes žvelgti į jį. “Instagram” dabar yra labai daug žmonių, taigi jūs turite tik pirmąsias kelias sekundes, kad paliktumėte ilgalaikį įspūdį dėl visų akių obuolių, kurie suklestotų jūsų sąskaitoje.

2. Bendradarbiavimas yra galingas.

Nors tai taip lengvai patenka į gynybinę proto rinkinį matome kiekvieną kitą prekės ženklą, kaip konkurento – ypač tada, kai pirmą kartą pradėti verslą – ten kambarys rinkoje begalinį skaičių markių ir Bendradarbiaudami su kitu tar bendraminčių (idealiu atveju nėra tiesiogiai konkuruojančių ) bendrovė gali duoti daugybę abipusės naudos. Vienas iš geriausių būdų, kaip greitai išplėsti savo prekės ženklą, – sutelkti savo socialinės žiniasklaidos / rinkodaros išteklius į kitas kietas įmones ir pasidalinti ja. Vienas iš mūsų mėgstamiausių bendradarbių buvo su “Away” bagažu, sukūrė “Pop & Suki” rausvos versijos savo parašų bylą, kuri buvo išparduota per tris savaites.

Interviu with Poppy Jamie and Suki Waterhouse - Pop & Suki

Mandagumas

3. Komandinis darbas atlieka svajonių darbą.

Dėl tam tikros priežasties, mes tikrai sužinojome, kad visos grupės “smegenų stroros” yra neįkainojamos. Užuot atskirus visus savo padalinius, visada skatiname savo skirtingus komandos narius pasiūlyti idėjų visose prekės ženklo srityse. Pavyzdžiui, kiekvieną kartą, kai mes ieškome produktų dizaino, mes norėtume gauti kiekvieno asmens atsiliepimus (yep, įskaitant finansų ir operacijų komandą!), Nes nuoširdžiai tikime, kad kiekvienas gali pasiūlyti; jei leisite sau pernelyg sugadinti savo teritorijoje, galite gauti blinkered. Kartais mažiausiai tikėtini komandos nariai pasiūlė daugiausia revoliucinių idėjų.

4. Darbas su savo geriausiu draugu nėra nelaimės receptas.

Bent jau nebūtinai! Yra dažnas klaidingas supratimas, kad labai pavojinga teritorija eiti į verslą su jūsų BFF. Mes norime išsiskirti. Taip, tai gali būti nelaimingas, jei kūrybingai nematote “akis į akį”, jei turite skirtingų lūkesčių dėl to, ko norite pasiekti kartu, arba jūs tiesiai nesuprantate, jei kartu praleidžiate per daug laiko, bet Jei turite atvirą ir sąžiningą komunikacijos liniją, kantrybę ir tikrą užuojautą vieni kitiems, tuomet nėra nieko daugiau gražesnių nei dirbti šalia jūsų pasirinktos šeimos. Mes neturėtume jokio kito kelio.

5. Rūpinkitės psichine sveikata darbo vietoje.

Mes visi esame nepaprastai sudėtingos būtybės, o pradedančiųjų steigėjai dažnai patenka į savo komandos gaudymo spąstus, pavyzdžiui, mašinas su neribotu išėjimo potencialu. Tai, kaip iš tiesų puoselėti produktyvią darbo aplinką, yra užtikrinti, kad darbo valandos būtų pagrįstos (mes didžiuojamės 9-5 biuru – daugelis pradedančiųjų didžiuojasi savo darbo komandomis nuo 8 iki 8 val.), Kad atostogos būtų skatinamos, ir savaitgaliai yra skirti išjungti ir įkrauti. Pradedantiesiems pasauliui, atrodo, yra stigma apie darbo ir gyvenimo pusiausvyrą ir miego, kuris turi veikti kaip sveikas žmogus. Mes atsisakome laikytis šio standarto.

Pop & Suki at Selfridges

Pop & SukiPop & Suki pirmasis “London” pop-up atidaromas “Selfridges London Accessories” salėje.

Loading...