Ką tai tikrai patinka … būti prabangos gėlių dizaineriu

Trumpai tariant mano darbas susijęs “Petal & Grace” pristatymas gražioms, sultingoms gėlėms vestuvėms, privačioms vakarėliams, produktų pristatymui, nuotraukų filmavimui ir renginiams mano įmonės vardu..

Kai buvau vaikas, norėjau būti architektas. Visiems namams, kuriuos norėjau kurti, vis dar turiu kruopščiai (Biro-) paruoštus grindų planus.

Aš pateko į šią pramonę, nes Aš užaugau gamtos apsuptyje ir giliai maniau, kad jos buvimas trūksta mano miesto egzistencijoje. Švelnios žalumynai ir gėlės į namus ir vakarėlius yra tokie intymus būdas, kad būtumėte arti gamtos.

Aš myliu, ką darau, nes … Visą dieną mane supa gražios gėlės. Aš taip pat tikrai vertinu, kaip gėlės gali paversti erdvę ir laimingą reakciją, kurią aš gaunu.

Geriausia mano dienos dalis kai žaislai įkeliami į studiją, ir aš pagaliau sugalvoju sudaryti susitarimus.

Sunkiausia mano dienos dalis rasti pusiausvyrą tarp kūrybiškumo ir finansinių biudžetų laikymosi. Noriu, kad viskas atrodytų nuostabiai, bet turiu tai padaryti, tuo pat metu turint omenyje išlaidas.

Mano darbas visada stebina žmones kaip jis gali būti nepaklusnus. Pagalvok drills, kopėčias, plaktukus, vištienos laidus, lizdines plokšteles ir dilbiuotas rankas.

Trys įgūdžiai, padedantys man pasisekti, yra šie: suteikiant puikią klientų patirtį, niekada nepakenkiant kokybei ir daugybei teigiamų rezultatų.

Šiuo metu didžiausia mano pramonės šaka yra nuostabus judėjimas link natūralesnių gėlių. Mums patinka kreiviniai stiebai ir įdomūs gėlių vaizdai – visa tai yra tai, kad gamta gali leisti savo daiktą, o ne ją apriboti.

Nikki Pierce

Nikki Pierce dovana

Mano pavyzdinis pavyzdys Constance Spry, kuris sukūrė visiškai naują būdą, kaip organizuoti gėles XX amžiaus viduryje. Ji naudojosi visomis įvairiomis netradicinėmis priemonėmis, įskaitant piktžoles ir vėžį. Jos gebėjimas pamatyti grožį objektuose, kuriuose nėra priimtų normų, yra nuolatinis įkvėpimas.

Aš norėčiau žinoti, kada aš pradėjau kaip neįtikėtinai fizinis darbas yra. Visą dieną traukia sunkius kaušus ir vazos.

Kiekvienas, norintis atlikti mano darbą, turėtų prasidėti pasinaudoję vienu iš daugelio turimų kursų ir dirbdami parduotuvėje. Žinojimas apie gėrybių priežiūros pagrindus yra toks svarbus dalykas, kurį geriausiai išmoko praktika.

Per dešimt metų aš norėčiau būti apsuptas mano naminių gėlių ir priėmimo seminarų mano gėlių ūkyje kažkur rami ir šilta.

Loading...