Ką tai tikrai norėtų … pradėti filantropinę iniciatyvą

Trumpai tariant, mano darbas susijęs … organizuosime ir atliksime 80 gerbėjų moterų, norinčių pakeisti šį pasaulį, gyvenimą. “Cash & Rocket” yra kasmetinė kelių dienų kelionė, leidžianti moterims “pasistūmėti į pokyčius” ir paramą organizacijoms, kurios teikia paramą moterims ir vaikams visame pasaulyje. Šiais metais mes pristatome kelionę į JAV ir važiuodami per 700 mylių iš San Francisko į Las Vegasą nuo 7 iki 10 d..

Kai buvau vaikas, aš norėjau būti … motociklo policininkas.

Aš pateko į šią pramonę… pradedant kompaniją “Gumball 3000”, kur aš organizavau 10 susibūrimų 50 šalių daugiau nei 1200 dalyvių.

Aš myliu, ką darau, nes … mes tikrai darome įtaką tūkstančių moterų ir vaikų, kuriems reikia mūsų paramos, gyvenimams. Jų atsakas ir dėkingumas vertas visų sunkaus darbo.

Geriausia mano dienos dalis yra … pabudęs su vyru ir vaikais.

Sunkiausia mano dienos dalis … kad ten niekada nėra pakankamai valandų.

Mano darbo aspektas, kuris visada stebina žmones, yra … kad aš dirbu kiekvienoje detalėje ir kai suprantu, kad planuojant ir organizuojant kelionę yra daug sunkiau nei jie manė, kad tai būtų.

Trys įgūdžiai, padedantys man sėkmingai, yra … derybų menas, nuoseklumas ir atsparumas.

Šiuo metu didžiausia mano pramonės šaka yra … “#MeToo” judėjimo poveikis, kuris paskatino daugiau moterų kalbėti ir palaikyti vieni kitus.

Mano pavyzdys yra … Aš du: Anna Wintour ir Oprah Winfrey.

Vienas dalykas, kurį norėčiau žinoti, kai aš pradėjau, yra … kaip svarbu įsitikinti, kad turite stiprią komandą. Kiekviename pradiniame etape labai reikalinga tvirta įgula.

Kiekvienas, norintis atlikti mano darbą, turėtų pradėti nuo … kurti tinklą ir tada mokytis, kaip jį naudoti strategiškai.

Po dešimties metų norėčiau … kurti savo verslą kaip pasaulinę platformą, kuri remia milijonus moterų ir vaikų visame pasaulyje.

Loading...