Darbas iš jo: Hanan Kattan

Kiekvieną savaitę mes apklausėme sėkmingą moterį, kad sužinotume, kaip ji pasiekė aukščiausią poziciją, ir gaukite patarimų, kaip išlaikyti sėkmingą darbo ir asmeninio gyvenimo pusiausvyrą. Šią savaitę susitinkame su “Tabun Kitchen” įkūrėju Hananu Kattanu.

Apibūdinkite savo įmonę

Aš esu “Soho” naujojo restorano “Tabun Kitchen” įkūrėjas, kuris teikia Jeruzalėje įkvėptą modernų palestiniečių maistą.

Apibūdinkite savo karjeros kelią

Aš pradėjau plaukus ir grožį, platindamas Nicky Clarke produktus, be kita ko, per Artimuosius Rytus ir Tolimus Rytus. Tada aš sukūriau savo prekės ženklą, pagrįstą kinų žolelių terapija, “Te Tao”, kurios prekybininkai buvo įtraukti į “Boots”, “Tesco” ir kitus kartotinius. Po to aš pradėjau gaminti meninius filmus ir įsteigė “Enlightenment Productions” su savo žmona ir partneriu; mes išleidome savo ketvirtąjį filmą Nepaisant Falling Snow (žvaigždė Charles Dance ir Rebecca Ferguson) praėjusiais metais. Tik tada aš persikėliau į restoranus. Aš matau “Tabun Kitchen” kaip kompaniją, kuri atspindi mano paveldą ir kultūrą, ir mano tikslas yra išauginti jį į pasaulinį prekės ženklą, žinomą kaip šviežių ir modernių palestiniečių maistą. Mano mama yra iš Jeruzalės ir mano tėvo iš Betliejaus, todėl norėjau pasidalinti šio regiono autentišku ir skanu maistu su svečiais.

Koks buvo labiausiai teigiamas netikėtumas tavo karjeroje?

Geriausi mano darbo gyvenimo momentai yra tai, kad aš rasiu žmonių, kurie aistringai kalba apie tai, ką jie daro. Tai atsitinka daugelyje filmų, ir tai yra jaudinanti patirtis, sukurianti savo energiją. Manau, kad bet kokia sėkminga kompanija yra pagrindinė priežiūra ir aistra.

Koks buvo didžiausias iššūkis ir kaip jį įveikti?

Manau, kad jei neturite sistemų, jūs neturite verslo – tiesiog turite sau darbą. Mano iššūkis buvo šių sistemų sukūrimas naujame restorano aplinkoje. Filme jie atrodo natūraliai: jūs galite atsidurti Pietų Afrikoje ar Serbijoje ir visi žino, ką jie daro; jie puikiai tinka. Mano tikslas – išmokti tai išversti į restoranus.

Koks yra labiausiai naudingas aspektas, ką jūs darote?

Kūrybinis aspektas yra labiausiai naudingas man. Šiuo požiūriu aš suprantu, kad koncepcija atgyja. Tai dalis, kurioje penktadienio naktį sėdžiu “Tabun Kitchen”, klausykitės šurmulio ir pamatykite malonumą žmonių veidus valgydami, mirkdami ir mėgaudamiesi atmosfera.

Kokie įgūdžiai, jūsų nuomone, yra labiausiai svarbūs jūsų sėkmei?

Tvirtumas. Aš išsirinkiau aistros valdomas įmones, kur kuriu koncepciją arba kuriu filmus iš pradžių. Jūs turite būti tvirtas, kad įveiktumėte nuolatinius prieštaravimus.

Kas keičia jūsų verslą, kuris jaudina jus?

Manau, kad maisto paslaugų ir kokybės standartai nuolat auga, o tai yra įdomu. Su “Tabun Kitchen” norėjau svečiams naujai išvirti, aukštos kokybės ingredientų už prieinamą kainą, ir manau, kad radome būdą tai padaryti.

Kokį patarimą galėtumėte pateikti kažkam, kuris ateina į jūsų verslą dabar?

Pervertinkite laiką, kurio reikia, kad padidintumėte pardavimus ir sukurtumėte prekės ženklo žinomumą. Atkreipkite dėmesį į vadybininkų samdos kokybę. Ir niekada nepamirškite savo laurų – nuolat tobulinat.

Ką norėtumėte, kad kas nors sugalvotų, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis?

Neįtikėtina komanda, galinti subalansuoti svetingumo meną ir valdyti verslą.

Ar turite mentoriaus ar asmens, kuris jus įkvėpė?

Mano senelis buvo išskirtinis verslininkas ir filantropas, kuris persikėlė iš Palestinos į Jordaniją ir sukūrė nuostabią įmonių grupę. Pasaulyje, kuriame moterys turėjo susituokti ir likti namuose, jis paskatino mane nuo labai jauno amžiaus įsitraukti į verslą ir darbą. Jis visada paėmė mane su juo apsilankius ir norėčiau praleisti savo atostogas jo biure, eidamas jam pavedimus ir stebėdamas, ką jis padarė kiekvieną dieną.

Koks yra jūsų darbas??

Bet kokia spalva tol, kol ji yra juoda.

Koks tavo mėgstamiausias …

… būdas pramogauti klientus ar kolegas?

Tabun virtuvėje. Žmonės paprastai mėgsta maistą, ir tai puikus būdas pradėti kokį nors susitikimą.

… pratybų forma?

Plaukimas.

… būdas atsipalaiduoti?

Stebimas puikus filmas kino teatre. Istorijos yra gaivus pamainos į kitą pasaulį – šiek tiek kaip plaukimas.

… grožio gydymas ar produktas?

Rose veido prausiklis iš Nealio kiemo.

… darbo priedai?

Mano odinis nešiojamasis kompiuteris, skirtas ilgesnių susitikimų pastaboms.

… tech produktas?

Mano iPhone.

… restoranas?

Nobu, Park Lane ir L’Atelier de Joël Robuchon.

… paslauga, kurios jūs negalite gyventi be?

Uberas.

Pasakykite mums apie kažką, su kuo esate įsitraukęs

Su mano žmona, turime nedidelį fondą, Sarifo Katenso fondas, skirtas moterims ir vaikams; Mes bendradarbiaujame su labdaros organizacijomis, tokiomis kaip Nelsono Mandelos vaikų fondas. Mes paleisime juostas ir filmų premjerus, kurių pajamos eina tiesiai į organizacijas.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Tabun Kitchen, apsilankykite tabunkitchen.com.

Loading...