“Bazaar” verslo knygų klubas “Clemency Burton-Hill” “Wonder year”

“Nuo pat laiko pradžios žmonės naudojosi muzika, kad galėtų sujungti ir bendrauti vienas su kitu”, – sako Clemency Burton-Hill, šio kupina kolekcijos klasikinių kompozitorių ir jų darbo autorius..

Galbūt manote, kad keista, kad klasikinės muzikos pamokos knygos metų pabaigoje tapo mano verslo pavadinimų sąrašo viršuje. Oderas, netgi tai, kad jį parašė apdovanojimų pelnęs muzikantas, kuris pristato “BBC Radio 3” pusryčių šou. Na, aš leisiu jums paslaptį: geriausios knygos verslo lyderiams nebūtinai yra apie verslą. Mano patirtis, apklausiant juos, sėkmingi lyderiai aktyviai siekia išmokti iš praeities, suprasti esamą padėtį ir įsivaizduoti ateitį. Štai kodėl istorija (Sapiens), psichologija (Mintys greitai ir lėtai) ir mokslas (Robočių kilimas) yra dalykai, kurie labiausiai priklauso nuo lyderių, kurie yra skaitytojai. Trumpai tariant, pasekėjai skaito vadovus, o lyderiai ieško didelių įžvalgų, kurios viską sujungia.

Apie ką tai?

Wonderio metai‘S autorius rodo kad skaitmeninės technologijos mums suteikė visą prieigą prie klasikinės muzikos naujų ir įdomių būdų, leidžia mums paragauti sparčiai didėjančias melodijas viduramžių polymath Hildegard iš Bingeno (1098-1179), tada pereikite į priekį tūkstantį metų į tūkstantmetę polemikos su Alissa Firsova (b 1986 m.). Tai darydami, mes prisijungti prie praeities į dabartį ir, emociškai sujungti su kiekvieno muzikos kūrinio, mes galime geriau įsivaizduoti ateitį, kuri yra daugiau žmonių, įvairesnė ir labiau praturtinti visiems. “Varikliai, empatija, jie leidžia mums keliauti be juda į kitų gyvenimus, kitų amžiaus grupių, kitų sielų”, sako kalnas ir pridūrė, kad šiame naujame pasaulyje, Klasikinė muzika nebėra “Zgrzytający metai muziejus negyvų baltų Europos vyrų”. Ji galėtų kalbėti apie dabartinę bet kokios pramonės sutrikdymą: techniką, finansus, filmus, televizorių, net madą.

Kodėl tai perskaityti?

Visų pirma, jei jus domina klasikinė muzika, bet nežinote, kur pradėti – ši knyga yra puikus pirmas žingsnis į meno formą. Skaitymas su grojaraščiu (ar tiesiog žiūrint kiekvieną kūrinį “YouTube”) yra įdomus ir pateikia kontekstą.

Antra, geros savijautos požiūriu, gražus, garsus muzikos kūrinys “garso tonikas” yra geras jūsų psichinės sveikatos darbe ir žaidime.

Galiausiai, jei verslo lyderis – tai mokymasis iš praeities, supratimas apie ateitį ir įsivaizduojantis ateitį, tada gilesnius santykius su klasikine muzika privalo padėti su visais trimis.

Nuodėmė Burton-Hill book

Courtening of Clemency Burton-Hill

“Clementcy Burton-Hill” (£ 20, antraštė) “Metų nuostabos: kiekvienos dienos klasika”. Richard Kilgarriff yra “Bookomi” redakcinis direktorius.

Loading...