Atlikite šį darbą: Camilla Elphick, aksesuarų dizaineris, džiaugiasi, kad dirbsite su moterimis

vaizdas

Apibūdinkite savo įmonę ir vaidmenį.

2014 m. Įkūriau “Camilla Elphick”, prabangaus avalynės prekės ženklą, kuris specializuojasi moteriškuose ir žaisminguose dizainuose, įkvėptas mano tvirto įsitikinimo, kad geri batai daro ilgalaikį pirmąjį įspūdį. Dabar, kaip kūrybinis direktorius, dirbu su visuotine moterų tarptautine komanda, norėdama sukurti batus, kurie jus šypsosi – manau, kad tai yra verslo sėkmės pagrindas..

Trumpai apibūdinkite savo karjeros kelią.

Aš pradėjau savo karjerą madoje, kai lankiausi “Parsons” Niujorke, o vėliau lankiausi “Cordwainers”, norėdamos studijuoti batų dizainą Londono mados koledže. Studijuodamas, persekiojo stažuotes Nicholas Kirkwood, Sophia Webster, Burberry ir Paul Andrew, taip pat su vienu iš mano mėgstamiausių batų dizainerių Charlotte Olympia. Charlotte padėjo pagaminti pora PEZ batų savo kolekcijai, o mados spauda ir pirkėjai juos pamilo. Aš nusprendžiau eiti į tai, todėl radau batų fabrikas Milane ir pradėjo prekiauti 2014 m. Rugsėjo mėn. Londono mados savaitės metu.

Koks buvo labiausiai teigiamas netikėtumas tavo karjeroje?

Kaip skatinantis, naudingas ir malonus žmones buvo, kai buvau steigiamasis prekės ženklas. Aš tikrai žaviuosi tokiomis moterimis kaip Leandra Medine of Man Repeller, kurie taip palaikė net ir savo batų prekės ženklu. Aš taip pat suradau Didžiosios Britanijos mados tarybos Caroline Rushą neįtikėtinai malonų ir naudingą. Manau, kad mes visi turime palaikyti vienas kitą, nes tai sunki rinka.

Koks buvo didžiausias iššūkis ir kaip jį įveikti?

Būdamas jaunas dizaineris ir valdantis kompanija yra sudėtinga, bet tuo pat metu jaudinanti. Aš sužinojau, kad batų dizaino fonas ir siaubinga komanda yra esminiai dalykai sukurti batai, kurie yra estetiškai patrauklūs, taip pat glostantys ant kojos, ir patogu – aš žinau, kaip juos dėvi patys.

Koks yra labiausiai naudingas aspektas, ką jūs darote?

Padaryti žmones tikrai laimingas – ypač mūsų “Good News” bateliai. Mes gauname tiek daug padėkos kortelių, nuotraukų ir įsimintinų istorijų apie žmonių batų eskapažus. Laikykitės jų!

Kokie įgūdžiai, jūsų nuomone, yra labiausiai svarbūs jūsų sėkmei?

Aš esu gana tvirtas ir bandykite nesiimti šiek tiek dalykų širdyje. Lengva praleisti laiką.

Kas keičia jūsų verslą, kuris jaudina jus?

Manau, kad batų tendencijos pasikeitė į praktiškesnę sportinę avalynę, plokščią, bagažinę ar vidurinę pėdą. Mes pradėsime naujus kasdienius stilius.

Kokį patarimą galėtumėte pateikti kažkam, kuris ateina į jūsų verslą dabar?

Pabandykite pasiūlyti ką nors kitokio. Aš taip pat myliu patarimą, kurį Johnnie Boden man davė, kad “tiesiog eikime!”.

Ką norėtumėte, kad kas nors sugalvotų, kad jūsų gyvenimas būtų lengvesnis?

Rankų darbo plaukų džiovintuvas: tai sutaupytų man valandas, net dienas, džiovinimą ir stilių.

Ar turite mentoriaus ar asmens, kuris jus įkvėpė?

Karen Hanton, “Pets Pajamas” įkūrėjas ir anksčiau “Top Table”, buvo puikus įkvėpimas.

Koks tavo darbas??

Mūsų “Lover” batai yra veidrodinio aukso, juodo vidurinio bloko kulno, šviesos džinsinio “Topshop” mergaičių džinsų pora, “Manoush” širdies puošti marškiniai su raudonu raudonu pyniu su Bella Freud megztiniu, mano mėgstamiausia krevetės pūkuota striukė ir, Catherine Zoraida aukso Svarstyklės pakabukas ir I + I auskarai.

Koks tavo mėgstamiausias …

… būdas pramogauti klientus ar kolegas?

Geriausias būdas pradėti savaitę – susitikimas viename Londono “Soho” namuose – tai visada visiems pirmadienį geros nuotaikos.

… pratybų forma?

Paola’s Body-Barre klases ir Pilates “Grace Belgravia”.

… būdas atsipalaiduoti?

Žiūrėdamas komedijos filmą su savo draugu ir mūsų šunimi Cavachon Lulu su paslėptu Tailando pasiuntiniu iš Rosa’s Thai Café.

… grožio gydymas ar produktas?

Justyna Drostek blakstienų priauginimas “Real Hair”.

… darbo priedai?

Žinoma, Lulu, kas mėgsta mūsų biurą.

… tech produktas?

Mano “LuMee” apšvietimo telefono korpusas, kurį nusipirkau per “Paryžiaus mados savaitę”, – tai nuostabu, kad naktį “šofiuoja”.

… restoranas?

Vienas iš puikių “Gladwin Brothers” restoranų – “The Shed”, “Rabbit” ar jų naujausias restoranas, skirtas naminiams gyvūnėliams. Nutbourne, kur taip pat ateina Lulu. Bet jūs taip pat gali rasti mane tokioje kavos parduotuvėje, kaip “Hally” “Parsons Green” arba mano mėgstamiausių sulčių baras “C Press”, “Fulham Road”.

… paslauga, kurios jūs negalite gyventi be?

“Ruuby” programa – puikiai tinka paskutinės minutės manikiūrui ir pedikiūrui nepaprastomis valandomis prieš ankstyvą skrydį.

Pasakykite mums apie kažką, su kuo esate įsitraukęs.

Aš palaikau “Dogs Trust” – tai kur aš gavau “Lulu”. Aš buvau labai sužavėtas su mylinčiu būdu, kuriuo jie rūpinosi ja.

Norėdami sužinoti daugiau apie Camilla Elphick, apsilankykite CamillaElphick.com

Loading...