“Bride” atlieka įspūdingą vestuvių šokį savo jaunikiui

Melissa Molinaro gali būti ne buitinis vardas JK, bet ji tapo pasauline internetine pojūčiu po jos vestuvių praeitą savaitę. Dainininkė, aktorė, choreografė ir modelis savo šokėjoje atliko savo jaunikio žingsniu puikias šokių programas kartu su kai kuriais savo profesionalių šokėjų draugais.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tą dieną, kai buvau vedęs, “mano sielos draugas yra mano geriausias draugas, mano uola ir patikėtinis. Per kiekvieną savo gyvenimo sezoną aš vis labiau įsimylėjau su tavimi”. @ bk_xxiv # melissabryan2016

“FITNESS APP-MOVEBYMELISSA.COM” (@melissamolinaro) paskelbta žinia apie

Nuotaka pasikeitė iš savo suknelės į nėrinius, ilgomis rankovėmis pagaminta kostiumo medžiaga ir putojančiomis pėdomis už spektaklį, o jos pagrindiniai šokėjai nešiojo atitinkančias raudonomis spalvotomis versijomis. Įprastai pradėta “Molinaro” lūpų sinchronizacija su “Lil ‘Mo” 4Ever “, kol jie pradėjo energingą” Beyoncé “” Upgrade U “ir” Time’s End “pasirodymą. Ir teismas pagal savo naujojo vyro Bryan Kowalski veidą – ir kitų svečių reakcija – įprasta buvo smūgis.

“Mano vyras man sakė, kad jo mėgstamiausias dalykas yra stebėti, kaip aš atliksiu, kad žinotum, jog turiu jam duoti visą gyvenimą”, – rašo “Molinaro” Instagram..

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Mano vyras visada man pasakė, kad jo mėgstamiausias dalykas yra stebėti mane, todėl jūs žinote, kad turėčiau duoti jam visą gyvenimą! Tai viskas, ko jums reikia! @ bk_xxiv [Žiūrėti visą spektaklį – Link in Bio] | Choreografija @ brinnnicole | Mano merginos @ jameslee4 @ penelopevazquez @aliya_janell @tikandance | Kostiumai @ stello | Video @whiteroseproduction | Muzika Redaguoti @ djivy # MelissaBryan2016 #weddinggoals #beyonce

“FITNESS APP-MOVEBYMELISSA.COM” (@melissamolinaro) paskelbta žinia apie

34-erių metų nuotaka anksčiau pasirodė JAV realybės TV šou Padaryti juostą 3 ir Pussycat Dolls Present: ieškoti kito lėlės, bet taip pat turbūt geriausiai žinomas dėl jos panašumo į Kimą Kardashianą. “Molinaro” paskelbė antraštes 2011 m., Kai reklama, kuria ji vaidina “Old Navy” vadovui “Kardashian”, pateikia skundą prieš prekės ženklą, kad galėtų naudoti savo paveikslėlį ar panašumą, be jos leidimo.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Tai tu visada buvo tu, Dievas sukūrė tave tik už mane. # melissabryan2016

“FITNESS APP-MOVEBYMELISSA.COM” (@melissamolinaro) paskelbta žinia apie

Žiūrėkite visą įspūdingą šokių treniruotę čia:

***

DAUGIAU BAZAARŲ RŪŠYS

Loading...