Lupita Nyong’o gimtadienio pyragas “Surprise Black Women” Holivudo apdovanojimuose – “Black Women” Holivudo apdovanojimuose “Lupita Nyong’o” gimtadienio pyragas

Kaip Juodoji pantera Megapolis, geriausiai apsirengęs raudonojo kilimo dvaras, o taip pat išreikštas Holivudo juodų moterų aktyvistas ir rėmėjas, Lupita Nyong’o, yra priežastis, kodėl mes ją vertiname. Tačiau vakarėliška aktorė, kaip ji švenčia savo 35-ąsias gimtadienio dienas, išreiškė tikrąją garsiosios ir viešosios girtos priežasčių (dainavimo ir torto) priežastį.

Nyong’o didžioji diena atsitiko, kad sutampa su 11 metine “Melnosios moterų esmė” Holivudo apdovanojimuose, kur ji ją pristatė Juodoji pantera Costar, Danai Gurira, garbę už savo darbą filmą.

Patekęs įžeidinėjančio įžiebimo ir pagarbos “draugei, karečiui, bendradarbėtojui, brangiai draugei, sielos seseriui ir patriarchui rezistoriui”, Nyong’as pavadino Gurira į sceną ir bandė padaryti ją išeiti. Tačiau Gurira greitai ją sulaikė ir pasileido saldaus serenados.

“Aš žinau, kur turiu pradėti”, Gurija pradėjo kalbėti, atrodo, rimtai. “Aš žinau, kur turiu prasidėti. Lupita …”

Grįžusi į prožektorių gimtadienio mergaitę, Gurira pradėjo garsų pasirodymą “Su gimtadieniu”. Visa auditorija greitai įsitraukė, plakojo ir dainavo kartu. Kiekvienas buvo į jį, todėl, kad net ir tada, kai “Gurira” nuvažiavo, visa gerbėjų lenta pradėjo kitą chorinio šventinio dainavimo verslą.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Laimėk dieną, puoselėk gyvybę! Garbė pristatyti @DanaiGurira su 2018 @ESSENCE Black Women Holivudo apdovanojimu ir pamatyti kitus apdovanojimus @ LenaWaithe, @TiffanyHadish ir @TessaMaeThompson spindi taip ryškiai. Danai yra mano draugas, mano kvaras, mano bendradarbis, mano brangiausias draugas, mano sielos sesuo ir patriarcho rezistorius. Leisk mums išmesti mūsų patarlės perukus ir šilti! #BlackWomenInHollywood

Lupita Nyong’o (@lupitanyongo) pasidalinta žinia

“Nyong’o” buvo pristatyta su gimtadienio žvakėmis padengta pilna keptuve, kuri pasirodė kaip grakšta, kaip ir anksčiau, šypsosi ir juokiasi per visą nenuoseklų pasirodymą. Tuomet aktorė sušvelnino savo žvakes ir padovanojo savo draugei ir didžiulį apkabą, prieš pietų grįžimą į suplanuotus apdovanojimus.

Gurira nebuvo vienintelis Juodoji pantera žvaigždė duos Nyong’o šūksnį savo didelėje dienoje; “Chadwick Bozeman” ir “Michael B. Jordan” taip pat prisijungė “Instagram” šventėse.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Grožis, malonė, žvalgyba ir galia – viduje ir išorėje. Su gimtadieniu, mano Nakia, @lupitanyongo. #BlackPantherFam

Čadviko Bosemano (@chadwickboseman) bendrai naudojama žinia

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Ji atrodo elegantiška, tiesa ?! Grakštus! Timeless! Ne, tai žudiko išvaizda, ruošianti man pasinerti į kelius giliai kukurūzai. �� !!! �� @ lupitanyongo Man buvo malonu sužinoti, kokia graži siela turite ir liudytojas, kad savo šviesą šviesai per pasaulį savo darbą aistra savo džiaugsmu ir visa, ką darai. Tie iš mūsų, kurie pasisekė tavo asmeniškai pažinti, tikrai pasikeitė į geresnį! SU GIMTADIENIU!!!

Michael B. Jordano (@michaelbjordan) pasidalijamas postas

Laimėjęs apdovanojimas tikrai yra įspūdingas, bet gali suvokti (ir nuliūdinti) tavo draugą ant ekskliuzyvinio gimtadienio šventės scenos – tai tikrai neįkainojama. Gerai grojo, Danai!

Loading...